30. november 2022

Halv menn – totalt

NORDVEST HALVMARATON MENN TOTALT GJENNOM TIDENE (inntil 1.40) (Oppdatert 21. aug. 2022)

Oddbjørn Skogen, Hareid (1991) 1.09.35

Sjur Evebø Haug, Ørsta IL/Tartanmandag (2021) 1.09.50

Eimund Aamot, Frol (1991) 1.12.16

Magnor Rypdal, Isfjorden (1994) 1.13.18

Tom R. Johnsen, Braathen (1994) 1.14.30

Knut Sæther, Ålesund (1992) 1.14.43

Knut Innselset, Volda (1992) 1.15.50

Odd Elvanes, Hareid (1992) 1.16.09

Willy Ullaland, Ålesund (1994) 1.16.26

Sven Nylund, Molde Olymp (2008) 1.16.39

Olger B. Pedersen, Dimna (2018), 1.17.44

Atle Hagli, Kristiansand (1995) 1.17.56

Erik Klomsten jr., Byneset (1992) 1.17.59

Tewoldebirhan Okbagergish (2012) 1.18.35

Stian Nedrelid, Volda (2021) 1.20.07

Hallvard Yksnøy Bergmann, Hovdebygda IL/Tartanmandag (2021) 1.20.10

Bjørn Ole Vassbotn, Volda T og I (2021) 1.20.10

Sverre Brunstad, Velledalen (2006) 1.20.17

Joachim Tranvåg, Brandal/Rindal/Exeter (2016), 1.20.21

Per Myren, Ålesund (2020) 1.20.36

Dag Harald Moldskred, Hareid (2006) 1.20.56

Hilmar Kråkenes, Almenning IL (2020) 1.20.57

Jan Ketil Vinnes, Kondis/Ålesund (2017), 1.20.58

Jan Endre Rise, Hareid IL (2020) 1.21.14

Arnfinn Oksavik, Hareid (1994) 1.21.23

Einar Orten Trovåg, Hareid IL (2020) 1.21.45

Kjell Magnar Berli, Velledalen (2022) 1.21,51

Joar Moldskred, Hakallestranda (2010) 1.21.59

Olaide Ogunroni, LINK Ulsteinvik (2008) 1.22.00

Petter Gustafsson (2015), 1.22.05

Ola Vestavik, Bergsøy (2006) 1.22.21

Arve Haddal, Volda (2001) 1.22.31

Karl Idar Vik, Syvden (2022) 1.22,34

Leif Sægrov, Vestnes Varfjell (2001) 1.22.43

Per Eilert Orten, Aure (1992) 1.23.07

Martin Hauge-Nilsen, Kondis/Ålesund (2015), 1.23.07

Jarle Sandbakk, Ørsta (1994) 1.23.28

Gunnar Arnt Ødegård, Ørsta (1994) 1.23.35

Bent Ingebrigtsen (2010) 1.23.51

Kurt Rognsøy, Florø (1992) 1.23.55

Sindre Skånøy, IL Skauna (2020) 1.23.55

Sverre Hoggen, Ørsta IL/Tartanmandag (2022) 1.24.07

Elias Roaldsand, Valder (1993) 1.24.10

Terje Aam, Ørsta (1991) 1.24.17

Alf Andersen, Markane (1994) 1.24.18

Ragnar Furnes, Måløy (1993) 1.24.21

Hallvard Yksnøy, Hovdebygda IL (2020) 1.24.27

Terje Rebbestad, Team Bankettpartner (2020) 1.24.32

Mats Knutsen, Florø (2021) 1.24.40

Knut Vikebakk, Hareidlandet Triatlon (2020) 1.24,57

Bernt Bergheim, Sogndal (2021) 1.25.07

Marius Søvik, Tartanmandag (2022) 1.25,15

Harald Tomren, Haramsøy (1993) 1.25.19

Helge Dimmen, Horten (2005) 1.25.20

Ingvald Mjøs, Haramsøy (1993) 1.25.22

Peter Vattøy Nygjerde, Ulsteinvik (2022) 1.25,23

Gunnar Aursnes, Hareid (1991) 1.25.25

Frode Fuglehaug, Ørsta (2021) 1.25.33

Øystein Orten, Hareid (1992) 1.25.39

Bjørn Malme, Aureosen (1992) 1.25.46

Kåre Oksavik, Hareid (1991) 1.25.56

Arne Drågen, Ålesund (1991) 1.25.56

Ketil Kildehaug, Solevåg (1998) 1.26.03

Egil Trandal, Volda (1991) 1.26.03

Stian Longva, Gursken (2022) 1.26,06

Severin Molnes, Valder (1991) 1.26.11

Kenneth Holsæker, Vartdal TIL (2020) 1.26.11

Daniel Slettebakk, Hareidlandet Triatlon (2019) 1.26.24

Jan Billy Aas, Oppegård (2012) 1.26.25

Ole Magnus Melchior, Norddal (2014), 1.26.25

Per Gunnar Vasset, Langevåg (2000) 1.26.26

Henrik Vikebakk Sandstad, Ulsteinvik (2022) 1.26,26

Kjell Dimmen, Hareid (1991) 1.26.28

Are Uran, Averøy/Havørn (2016), 1.26.31

Steffen Kråkenes, Brattvåg (2018), 1.26.35

Oddbjørn Vågsæter, Stranda (1993) 1.26.42

Karl Ottar Rundereim, Flatraket (1991) 1.26.48

Rune Krumsvik, Volda (2001) 1.26.55

Peder Haug, Ørsta (1992) 1.27.00

Gisle Skjølberg, Bremanger (2020) 1.27.18

Halvar Nedregård (1999) 1.27.13

Mathias Mørkedal, Vern om Sula (2022) 1.27,14

Jan Egil Årnes, Sykkylven (2002) 1.27.25

Vegard Otterdal Nilsen, Ørsta (2020) 1.27.32

Frode Mauren, Velledalen IL (2021) 1.27.32

Petter Aune, Braathen (1993) 1.27.36

Kai Arne Skår, Ørsta (2020) 1.27.38

Vegard Aksnes, Ulsteinvik (2001) 1.27.39

Runar Risvik, DNM (1998) 1.27.41

Knut Skaar, Ålesund (2008) 1.27.55

Henry Schei Lund, Ålesund 1.28.00

Helge Hafsås, Olden (2016), 1.28.18

Odd Arne Giske, Giske (1999) 1.28.21

Palmar Muren, Gursken (1991) 1.28.22

Olav Gravdal, Volda (2021) 1.28.25

Richard Oscarsson, Ulsteinvik (2021) 1.28.38

Gunnar Emblem (2008) 1.28.35

Stig Muren, Gursken (1991) 1.28.40

Arne Holen, Telesport (1993) 1.28.41

Leif Feøy, Ålesund (1999) 1.28.50

Berge Hjørungnes, Molde (1992) 1.28.55

Kristian Aagård Skaar (2020) 1.28.55

Benjamin H. Leine (2020) 1.28.57

Håvard Bolstad Banne, Hareid IL (2020) 1.28.58

Preben Nedrelid, Kaldholen (2021) 1.29.07

Hallstein Saunes, Hødd (2008) 1.29.08

Steinar Nummedal, Hødd (2006) 1.29.13

Justin Coombs (2014), 1.29.17

Einar Dimmen, Ålesund (1992) 1.29.19

Arne Leira, Ålesund (1991) 1.29.22

Alexander Miller (2014), 1.29.22

Robert Guldbrandsen (2011) 1.29.26

Odd H. Schelin (1993) 1.29.26

Helge Fuglseth, Ålesund (2004) 1.29.27

Egil Ove Tverrgrov, Sæbø (1991) 1.29.33

Per Ottar Bjørdalsbakke, Vestnes 1.29.36

Per Pareliussen, Bergsøy (2000) 1.29.42

Alf Petter Bøe, Rindal IL (2020) 1.29.47

Åge Sandvik, Gursken (1991) 1.29.56

Pål Rørvik, Sogndal (2019), 1.29.56

Tore Johansen, Ørsta (1994) 1.29.58

John Roald Pettersen, Ålesund (1993) 1.29.58

Nuno Fornelos (2014), 1.30.00

Sondre A. Holstad, Hareid IL (2020) 1.30.06

Bjørn Oksavik (2014), 1.30.09

Odd Skogen, Emblem (1993) 1.30.11

Arne Fossheim, Spjelkavik (2006) 1.30.12

Bård Aune, Spjelkavik (2019), 1.30.16

Olav Sindre Rise, Hareid (1991) 1.30.37

Richard Ringstad, Ulsteinvik (2020) 1.30.37

Ørjan A. Fenne, Tartanmandag (2021) 1.30.47

Per Magnar Tømmervold, Hemsedal (1991) 1.30.45

Tor Nordang, Ørsta (1991) 1.30.46

Even Elde, Selje (1991) 1.30.49

Per Hjelle, Ørsta (1991) 1.30.51

Steffen Moltu, Gurskøy (2022) 1.30,52

Egil Flataker, Flatraket (1991) 1.30.54

Oddbjørn Vad, Stordal (1991) 1.31.00

Kåre Inge Kvistad, Stranda (1997) 1.31.04

Eirik Silden, Måløy idrettslag (2022) 1.31,22

Terje Nybø, Bergsøy IL (2020) 1.31.23

Kjell Vidar Flisnes, Ålesund (2001) 1.31.32

Rune Slettestøl, Larsnes (1991) 1.31.11

Nils E. Linge, Hødd (1992) 1.31.19

Terje Dalsøren, Hareid (1991) 1.31.20

Einar Strand (2010) 1.31.24

Arvid Flataker, Flatraket (1991) 1.31.27

Sture Johansen (1999) 1.31.39

Per Pilskog, Hjørungavåg (1997) 1.31.42

Steinar Nummedal (2012) 1.31.51

Arne Fossheim, Spjelkavik (2008) 1.31.55

Rune Krumsvik, Volda (2010) 1.31.59

Odd Arne Giske (2008) 1.32.03

Kurt Petter Skogen (1994) 1.32.10

Sigurd Hovdenakk, Ørsta (1992) 1.32.12

Øystein Bjørdal (2017), 1.32.23

Even Årehol, NTNUI Ålesund (2019) 1.32.23

Otto Nygård, Molde (1991) 1.32.24

Rolf Nordal, Molde (1991) 1.32.24

Gunnar Sævik, Leinøy (1992) 1.32.28

Svein Brandal, Hødd (1994) 1.32.28

Henrik Hareide Holstad, Hareid IL (2020) 1.32.31

Einar Strand (2009) 1.32.32

Odd Einar Molnes, Nordøy idrettslag (2020) 1.32.34

Tomas Kadlas (2011) 1.32.36

Sverre Kjerpeset, Åndalsnes IF (2021) 1.32.42

Olaf Nilsen, Ålesund (1992) 1.32.43

Onar Huldal (2014), 1.32.48

Øyvind Vebenstad, Turvenner (2020) 1.32.55

Odd Harald Danielsen (1999) 1.33.09

Asle Geir Johansen, Hareid (1995) 1.33.15

Svein Eirik Ertesvåg, Hasundgot (2019) 1.33.15

Jan Egil Årnes, Tusvik (2008) 1.33.17

Kjell Aas, Pulsen (1998) 1.33.28

Andreas Kleven Rasmussen, Ulsteinvik (2020) 1.33.32

Tore Folland, Averøy (2019), 1.33.35

Nicolas Berg, Ålesund (2020) 1.33.38

Terje Teige, Fosnavåg (2020) 1.33.41

Rolf Dybvik (2008) 1.33.48

Asle Johansen, Larsnes (2021) 1.33.48

Are Bjørgum, Vartdal TIL (2021) 1.33.58

Ola Vestavik (2009) 1.33.59

Asbjørn Alfheim, Spjelkavik (1994) 1.34.05

Odd Småge, Hasundgot (1992) 1.34.11

Asbjørn Ekerhovd, Bremanger (2020) 1.34.11

Joar Gjerde (2018) 1.34.16

Jakob Kjersem, Ålesund (1993) 1.34.21

Per Storøy, Bergsøy (1991) 1.34.21

Stian Ristesund, LGFK fotball (2020) 1.34.23

Kjell Opskar, Telesporten (1992) 1.34.24

Ole Magne Kvalsvik, Åheim (1995) 1.34.28

Arnfinn Ingjerd, Hødd (1993) 1.34.32

Kåre Seljeset, Gursken (1997) 1.34.33

Jon Kåre Mork, Hareid (1992) 1.34.36

Fridtjof Fredriksen, Velldalen IL (2022) 1.34.37

Kåre Ness, Askvoll (1993) 1.34.48

Runar B. Myklebust, Oslo (1995) 1.34.47

Arve Kleppe, Ørsta (2004) 1.34.55

Bjørn Malme, Ekko (2002) 1.35.01

Hugo Ryan, Loddefjord (1992) 1.35.03

Bjørn Arve Brune (2014), 1.35.05

Sturla Røyset, Hareid (1993) 1.35.12

Ingolf Kleppe, Gurskøy (1991) 1.35.17

Malvin Bjørnerem, Midsund (1994) 1.35.20

Per Arne Pedersen, Hasundgot (1997) 1.35.32

Asbjørn Ytterland, Møredata (1994) 1.35.38

Kåre Bjørkavåg, Møredata (1994) 1.35.44

Oddbjørn Vad (2010) 1.35.45

Harald Svein Nystøyl (2011) 1.35.46

André Østbye Marhaug, Akselera Norway (2020) 1.35.53

Sture Johansen, Volda (2001) 1.35.59

Arthur Valderhaug, Valer (1991) 1.36.00

Tore Bredeli, Vestnes (1991) 1.36.00

Håkon Orset (2014), 1.36.01

Henry Schei-Lund, DNM (1997) 1.36.06

Bjørn Bjåstad, Hareid (1991) 1.36.07

Thomas Dalsøren, Hareid IL (2020) 1.36.07

Ståle Skårn, Molde (1991) 1.36.13

Roe Mathias Holen, Ålesund (1991) 1.36.13

Inge Røren, Ulsteinvik (1993) 1.36.16

Per Martin Gjerde, Hasundgot (1994) 1.36.17

Arthur Lillestøl, Moltu 1.36.17

Thomas Andersson (2010) 1.36.24

Bengt Bergsheim, Sogndal (2019), 1.36.29

Pål Røe, Volda (2020) 1.36.36

Johnny Tømmerbakk (2011) 1.36.40

Jetmund Vartdal (2011) 1.36.40

Finn Godø, Godøy (2001) 1.36.41

Stian Brandal, Brandal (2018), 1.36.47

Knut Falk, Hareid (1997) 1.36.56

Tomas Myklebust, Ulsteinvik (2021) 1.36.59

Geir Jordhøy, Wifly Bodø (1994) 1.37.00

Karsten Arild Holstad, Hareid (1991) 1.37.06

Pål Silseth (1999) 1.37.10

Frode Hoprekstad, Velledalen IL (2021) 1.37.11

Svein Sørland, DNM (1999) 1.37.12

Per Kristian Andersen (2018), 1.37.13

Kjell Fagerlund, Hasundgot (1998) 1.37.14

Inge-Jonny Hide (2019), 1.37.25

Dagfinn Snipsøyr, Hareid (2000) 1.37.26

Knut H. Nydal, Stranda (1992) 1.37.27

Thomas Andersson, Gursken (2001) 1.37.30

Arnold Olsen, Ålesund (1993) 1.37.28

Steffen Frøystad, Hasundgot (2014) 1.37.38

Tor Spjelkavik, Spjelkavik (1993) 1.37.43

Arve Lidarende, Volda (2002) 1.37.46

Jan Peter Venøy, Selje (1997) 1.37.47

Guttorm Osnes, Se og Hør (1999) 1.37.48

Martin Velsvik, Hasundgot (2008) 1.37.52

Hallvard Kleven Godø, Ulsteinvik (2020) 1.37.55

Ola Goksøyr, Bergsøy (1992) 1.37.58

Andreas Eikrem Røren, Ulsteinvik (2021) 1.38.00

Arnfinn Kjelland, DNM (2001) 1.38.04

Asbjørn Alsheim, Spjelkavik (1993) 1.38.06

Sverre Bjåstad, Hareid (1994) 1.38.20

Jarle Gjerde, Gjerdsvika (1991) 1.38.23

Asbjørn Ekroll, Ålesund (2008) 1.38.24

Ottar Pilskog, Hjørungavåg (1996) 1.38.28

Bjarne Stokseth, Gjerdsvika IL (2021) 1.38.29

Espen Velsvik, Hasundgot (2008) 1.38.31

Yngve Trandal (2013), 1.38.32

Hans Jostein Røyset, Hareid (1998) 1.38.39

Anders Goksøyr, Bergsøy (1997) 1.38.41

Sigurd Steenseth, Oslo (1992) 1.38.42

Jon Gjerde, Hareid (1991) 1.38.46

Øyvin Andresen, Fiskarstrand (1997) 1.38.47

Johannes Drabløs (1998) 1.38.49

Arild Slettestøl, Gursken (1993) 1.38.53

Martin Ingjerd, Godøy IL (2020) 1.38.54

Harald Svein Nystøyl (2010) 1.38.56

Arve Drabløs, Mork (2004) 1.39.06

Runar Risvik, Kondis (2003) 1.39.07

Odd Jarle Døving, Valldal IL (2022) 1.39,10

Øystein Øyen, Langevåg (2001) 1.39.14

Olav E. Torset, Larsnes (2020) 1.39.14

Andreas Nesset jr., Hareid IL (2020) 1.39.18

Sigvald Skeide, Hødd (1991) 1.39.24

Vidar Liaskar, Ørsta IL Fotball (2020) 1.39.25

Bjørn Harald Harkjerr, Hareid (1993) 1.39.32

Vegard Alme Ulstein, Ulsteinvik 1.39.38 (2021) 

Kristoffer Myrene (2012) 1.39.45

Ole Martin Sæter, Valder (1993) 1.39.49

Sivert Mosby Nakken, Velledalen IL (2021) 1.39.49

Mads Egseth Melbø, Team Joggis (2020) 1.39.50

Gunnar Iversen, Måløy (1994) 1.39.51

Frode Sørloth, Ålesund (2019), 1.39.58

+

heider og ære til

Kim Lillebø, Brandal (2010) 2.25.58