13. juli 2024

Påmeldte lag Møremegling Grendacup 2023

Her er ei oversikt over påmeldte lag i alle klassene.

Denne blir oppdatert fortløpande når nye lag har meldt seg på Grendacupen.

Herrelag

LagnamnSpelarar
Kjekt deHåvard Mork Breivik, Sondre Muren Gjerdsbakk, Andreas Nesset Jr, Henrik Holstad,
Herman Heimland, Tobias Pettersen Hatløy, Bastian Rasmussen, Tarje Dimmen Riise,
Markus Hareide
KjellaugAndreas Grimstad, Mattias Grimstad, Håkon Grimstad Thomodsæter, Øystein Grimstad Thormodsæter,
Benjamin Rise Grimstad, Markus Rise Grimstad,
KaranjeMartin mork breivik, Audun kåre øvrelid, Martin Egil skare haanes, Isak skare haanes, Amund kleven,
Nils erik engen, Bendik engen, Ole kondrad alme, Sveinung tilseth, Venthan ketheeswaran
StartgassChristian Nykrem Korshaug, Ruben Kenneth Brandal, Andreas Televik, Petter Worren, James Sjåstad,
Christian Mork Breivik, Daniel Brandal, Isak Gabriel Skotheim, Viacheslav Savchenko
ForræderØrjan Engen Grimstad, Nikolay Sundgot, Preben Nedrelid, Benjamin Slettebak, Christer Adrian Mork,
Daniel Reite
Kvil dejKevin Hestholm, Martinus Bakken, Øyvind Hagen, Georg Rise Gaasø, Ola Kalvø Vattøy, Kenneth Nicolaisen,
Espen Langlo Driveklepp, Franjo Tepuric, Sander Ulfstein, Oddbjørn Myrvågnes
UrtedramHåvard Knudsen Bjåstad, Rikard «Katten» Osnes, Joakim Berge Sæther, Asbjørn Sævik, Nikolas Brandal,
Gustav Bjørlykke Kløvning, Simen Bellen, Oliver Sulebakk Sylte, Filip Haram Rogne, Olai Bjørdal
Brylkrem & Paracet
Nathaniel Brekke, William Bigset, Andreas Rise, William Fjørtoft, Sindre Kleiven, Ludvik Flacke,
Håvard Øvrelid, Even Bjåstad, Martin Løset
Hjøa
Olavius Bjåstad Vikebakk, Daniel pilskog, Odin Bjårlykke Bakke-Hareide, Gabriel Olav Peterson,
Stian roset, Jack Alme, Andreas Knardal, Emil Olai Hasund, Andreas Brandal, Bendik Frøysa
Trygve’s DisiplerEskil Bjørlykke, Jonas Husby Holstad, Sverre Vinjevoll, Mats Djupvik, Jan Corpus, Hans-Peter Tjervaag
Philip Vegsund, John Tommas Negolo-Dahl, Trygve Schjelderup (Trenar)
SIF+Maks Czyz, Danis Bajrovic, Matheo Hjelle, Kim Alvestad, Erland Skeide, Daniel Molnes,
Adolphus Jr Jacobs
HolemixSvenn-Erik Holstad Warholm, Hallvar Holstad Møller, Eiliv-Tore Howlid, Lars Roar Holstad,
Sebastian Bjørlykke, Mathias Holstad Grimstad, Simon Holstad Grimstad, Joar Holstad Møller
Skal vi danse?Erling Warholm Myrene, Henrik Saunes Hasund, Jesper Sundnes Sundal, Iver Husø Johansen,
Lavrans Gjerde Gustavsen, Barakati Kazige
One last danceAksel Røyset Bakken, Kristoffer Riise
SiuuuDaniel Jacobs, Mahad Ushey, Henok Tesfai, Kyrre Meinseth, Pål Askelund
Møremegling/SBMBrynjar Skår Bergesen, Marcus Dimmen, Marius Ødegaard, Markus Skeide, Enrique Crespo,
Fredrik Hoff, Bendik Tangen
o2-SnapparaneTorstein Holstad SIvertsen, Ulrich Kurseth, Stian Brandal, Håkon Orten Trovåg, Fredrik Andresen,
Kristoffer Flø, Ole Andre Kragset, Jacob Jøsokbakke
SkeideballTorgeir Skeide, Knut Longvastøl Barstad, Bjørn Vikanes, Bjørnar Gundersen, Havtor Hofset Skeide,
Robin Jackson Indreflø
HumleguttaAmund Riise, Elling gaasø, Sajivan Esan, Simon Skodjevåg, Eskil GK, Liam fylling
Benduskhan FCFilip Moldskred, Johannes Knardal, Sondre Holstad, Nazrawi Ghilay, Anders Pilskog

Damelag

LagnamnSpelarar
HolemixTherese Hareide Holstad, Hanna Holstad Grimstad, Frida Voll Hareide, Vilde Voll Hareide, Jenny Holstad,
Shaajeena Jeyathas
Akkurat i siste litenArnhild Åsmo Bigset, Kristine Ulstein Bigset, Cecilie Skeide, Maria Juul Hansen,
Katrine Hammer Gaustad, Caroline Nykrem Korshaug
Trines disiplerHilde Årsbog Bjåstad, Helena Nygård, Mia Nygård, Anna Tødenes, Martha Helvig Omdal,
Amalie Fjørtoft Vik, Silje Årsbog Bjåstad, Trine Årsbog, Lene Bjerknes Liadal
OppsopetSarah Garnes, Synne Jensen, Ragna Grimstad, Mina Skeide, Borghild Holstad

Ungdom gutar

LagnamnSpelarar
Class on grassNathaniel øvrelid Skeide, Simon Jøsokbakke Bigset, Isak Hove Røyset, Valentino Alnes, Prajiv Selva,
Anusan Esan, Nils Skapsts, Markus Husby Holstad, Audun Røyset, Olav Naustenget
Arnolds disiplerTobias Skeide Bigset, Gabriel Røren Kvalsvik, Rolf Hauknes, Romeo Phillip Mhende Hareide,
Storm Overå Nordstrand, Jeniven Jayaram, Maksymillian Ignacy Bolek, Elias Indreflø Mork,
Denis Gawedzki
Bisja mi 1Christoffer Korshaug, Håkon Husøy, Karsten Vasstrand, Patrik Bøe, Arne Grimstad
Tangerudbakken FK
Hans Petter Skarbø, Filip Muren, Haakon Molskred, Erik Lungbø Ottesen, Even Bjåstad,
Sebastian Skeide, Iver Haraldsvik, Sondre Ødegaard
Bisja mi 2Leander Dragnes, Eskil Bigset, Sivert Frantsen, Oliver Dimmen og Maximillian Bjørlykke
Did you pray todayDaniel skeide vikanes, Mathias Mork Eikrem, Jakob Oterhals Garnes, Timian Ertesvåg,
Leander Dimmen
Guttarist Isak Emilian Giske Knotten, Niclas Elveseter, Carlos Kopperstad, Mats Steinsvik, Mathias Steinsvik, Leo Bakke

Ungdom jenter

LagnamnSpelarar
Best på benkAnna Maria Pilskog, Hedda tretnes(dispensasjon), Signe Linnea Knardal(dispensasjon),
Andrea Kvalsund Nesset, Kristine Severine Lillebø, Milla Lillehol, Elvira Stamnes

Godt å blandaOda møller urke, Julie haugland, Julie veiseth, Eline bigset, maria berntzen, Live husø johansen,
Mali ulstein myrene, Lykke jakobsen, Emilie sundgot, Victoria berstad værnes
GOALdiggersAase Ulstein, Mille Viken, Maria Dalhaug, Siri Teige Eiksund, Marie Krogsæter Sæterøy,
Rebekka Aarsheim Johnsen