hareid_il_logo_135.png









 

Medlemmer 2003

15 medlemmar per 27.mars.2003
Namn Klasse E-post
Breivik, Sindre Veteran 1 sindre-b@online.no
Brekke, Sigve Dimmen U11
Finvik, Roger Veteran1 finvik.r@frisurf.no
Hasund, Olav Veteran 1 o-hasund@frisurf.no
Holstad, Jo Arve Veteran 1 alicejo@online.no
Johansen, Henriette U15
Kleppe, Per Håkon Veteran1 perhkleppe@hotmail.com
Liavåg, Tore Johan Senior C tore.liavaag@c2i.net
Mork, Åshild U19
Nilssen, Oddgeir Veteran1 oddgeir_n@hotmail.com
Pilskog, Ole-Markus U 19 opilskog@hotmail.com
Pilskog, Vidar U19 vpilskog@hotmail.com
Riise, Tor Egil Senior C tor.egil.rise@hareid-elektriske.no
Sivertsen, Sunniva U17  
Øvrelid, Iselin U19
INFOTAVLA

Oversikt treningstider Hareid kunstgrasbane 2020 og Hareidhallen 2019/2020

Sjå link under..

Kontortid dagleg leiar:

Mandag: 11-19

Tirsdag-fredag: 8-16

oversikt_treningstider_2020.pdf
treningstider-hadarhallen-vinteren-20_21.pdf
treningstider_hareidhallen_2019.pdf

Meld deg inn i Hareid IL ved å klikke på 'Min idrett'. Her kan du registrere og endre personlege opplysningar.

min_idrett.png
Facebook.com/HareidIL
 
Twitter.com/HareidIL