hareid_il_logo_135.png









 

Medlemmer 2002

34 medlemmar per 30.juni.2002
Namn Klasse E-post
Ambjørnsen, Rolf Inge Veteran 1 ambjorn@online.no
Aydin, Murat Senior C
Breivik, Sindre Veteran 1 sindre-b@online.no
Brekke, Bjørn Veteran 1
Finvik, Roger Veteran 1 finvik.r@frisurf.no
Flakk, Hege J. U15 hejf@popit.no
Garnes, Silje K. U15
Grimstad, Tore tore_hg@hotmail.com
Hareide, Ottar Arne Veteran 3 fjernsyn@start.no
Hasund, Olav Veteran 1 o-hasund@frisurf.no
Hjelle Moe, Vegar Andre U13
Hjelle Moe, Ragnhild U15 ranonym@popit.no
Holstad, Jo Arve Veteran 1 alicejo@online.no
Hovden Hareide, Helene U15 helene_hareide@hotmail.com
Hovden Hareide, Martin U13
Hovden Hareide, Steffen U13
Hovden Havåg, Oddbjørn U15
Jensen, Richard Veteran 1 varo@c2i.net
Kleppe, Per Håkon Veteran 1 perhkleppe@hotmail.com
Kleppe, Line Emilie U13 line.emilie.kleppe@popit.no
Kvammen, Malin U15
Liavåg, Tore Johan Senior C tore.liavaag@c2i.net
Moldskred, Daniel U13 danielms@online.no
Nesset Dimmen, Bjørnar U15 bjornar@pjokk.com
Nilssen, Oddgeir Veteran 1 oddgeir_n@hotmail.com
Nilssen Løvold, Kenneth U17 oddgeir_n@hotmail.com
Pilskog, Ole-Markus U 19 opilskog@hotmail.com
Riise, Tor Egil Senior C tor.egil.rise@hareid-elektriske.no
Røyseth, Vidar Veteran 1
Sigvaldsen, Gry Veteran 1 ambjorn@online.no
Sivertsen, Sunniva U15 severin.ulstein@rolls-royce.com
Ulstein, Dina Mari U15 severin.ulstein@rolls-royce.com
Vattøy, Marius U13
Velsvik Bigset, Ingrid U15
     
INFOTAVLA

Oversikt treningstider Hareid kunstgrasbane 2020 og Hareidhallen 2019/2020

Sjå link under..

Kontortid dagleg leiar:

Mandag: 11-19

Tirsdag-fredag: 8-16

oversikt_treningstider_2020.pdf
treningstider-hadarhallen-vinteren-20_21.pdf
treningstider_hareidhallen_2019.pdf

Meld deg inn i Hareid IL ved å klikke på 'Min idrett'. Her kan du registrere og endre personlege opplysningar.

min_idrett.png
Facebook.com/HareidIL
 
Twitter.com/HareidIL