9. desember 2022

Førebels deltakarliste Nordvest Maraton 2022

Per søndag kveld klokka 21.30 er det 52 påmelde (40 halv, 8 heil, 4 mosjon utan tid). Fristen for førehandspåmelding går ut torsdag klokka 21.00. Det er ikkje krav om førehandspåmelding, men det er lurt for å sleppe kø på løpsdagen. Sjekk elles info i menyen på toppen av sida her.

Påmelde per no:

Heilmaraton:

Kvinner 45-49 år:

Louise Skak

Menn 17-34 år:

Tormod Lausund Relling, Team Ryfylke

Menn 45-49 år:

Bertil Andreassen, Ålesund

Stian Skretting, Langevåg/Stavanger

Menn 55-59 år:

Bjørn Aase Dimmen, ÅKP DigiCat

Odd Gunnar Tveit, Birkenes IL

Menn 65-69 år:

Inge Asbjørn Haugen, Hornindal IL

Menn 70-74 år:

Helge Fuglseth, Ålesund FIK

Halvmaraton:

Kvinner 0-16 år:

Seline Kvalheim-Tømmerstøl, Volda

Elida Øvrelid Breivik, Hareid IL

Kvinner 17-34 år:

Marita Hagen Kvalsvik

Cathrin Elvanes, Hareid IL

Malin Berge, Ålesund

Katrine Thomassen, Molde

Marlen Djupvik, Volda

Marianne Göncz

Lena Due-Sørensen, Volda sjukehus ikringtreningsteam

Kvinner 40-44 år:

Margaretha Hasund Auberg, Oslo

Marie Hasle Sørensen, OPIL

Kvinner 45-49 år:

Sissel Kleven, Hasundgot

Camilla Røren, Team Røren

Kvinner 50-54 år:

Siv Grethe Berge Hoff, Bergsøy IL

Kvinner 55-59 år

Marit Lillestøl, Gjerdsvika

Menn 17-34 år:

Lars Jørgen Reitan Skarpnes, Kristiansund

Alexander Hagen, Hareid

Iben-André Øvrelid Breivik, Hjørungavåg

Nicolas Berg

Remi Andre Nymoen Hauge, Søre Luten Løpegruppe

Stian Vargas

Kristoffer Valderhaug Sundet, Aalesunds Roklubb

Peter Vattøy Nygjerde, Hareidlandet Triatlon / Ulsteinvik

Menn 35-39 år:

Kim-Thomas Lyster, Grytastranda

Andreas Eikrem Røren, Team Røren

Steffen André Kråkenes, Søvika

Martin Hauge-Nilsen, Kondis/Fjellføraren

Menn 40-44 år:

Stian Longva, Gursken

Jan Ove Breivik, Hjørungavåg

Menn 45-49 år:

Ludvig With, Kondis Ålesund

Marcus Vedeler, Nordfjordeid

Jan Endre Rise, Hareid IL

Frode Fuglehaug, Ørsta IL

Menn 50-54 år:

Bernt Bergheim, Sogndal IL

Menn 55-59 år:

Thomas Andersson, Gursken IL

Ulf-Magne Eikås, Stryn Turn og Idrettslag

Menn 60-64 år:

Bård Aune, Møre og Romsdal

Odd Arne Langset, Fannefjord Sykkelklubb

Menn 65-69 år:

Dag Snipsøyr, Hareid IL

Knut Skaar, Ålesund FIK

Mosjon utan tid:

Tommas Prozenko, Fiskå IL

Magnar Nilsen, Senadrott motbakkelag Søre Sunnmøre

Kjetil Magnar Guddal

Anders Hjelle Øiestad, Hareid IL

PS. I KM er det andre aldersinndelingar for dei yngste klassane.

PS 2. Vi kjem tilbake til kven som også er KM-deltakarar. Vi har sendt mail til to deltakarar som har meldt seg på KM, men ikkje for klubbar som er med i friidrettskretsen.