hareid_il_logo_135.png









 

Merittar - yngres

Aldersbestemt:

Norway Cup:

Gull B-sluttspel G16, 2006
Gull B-sluttspel J19, 1996
Gull A-sluttspel G16, 2015 (sjuar)

Beste prestasjon a-sluttspel 11-ar: Fire Hareid-lag har nådd 1/16-finalen (G16 2001, G16 2002, G16 2004, G14 2008)

Beste prestasjonar a-sluttspel 7-ar:

Gull G16, 2015.

Sølv G16, 2014.

Bronse G14, 2013.

Bronse G14, 2015.

Bronse, J14, 2016.

Elles; G14 kvartfinale 2010, G14 kvartfinale 2012, G16 kvartfinale 2012, G16 kvartfinale 2016.

Ute-KM:

Sølv, J16, sjuar
Sølv, J14, sjuar, 2015
Gull
, G14 niar, 2015
Sølv, J16 sjuar, 2014
Sølv, G14 niar, 2014
Sølv G13 niar, 2014
Bronse G13, 2009
Sølv G13, 2006
Sølv G16, 2006
Bronse G19, 2005
Sølv G16 sjuar, 2004
Gull G16 sjuar, 2001
Bronse G19, 2001
Sølv G14, 2000
Sølv, G16 1995
Bronse, G14, 1995
Bronse, J16, 1994
Sølv, J14 1985
Bronse, J16 1985
Gull G16, 1961
Gull G14, 1959


Inne-KM:

Sølv, J14, 2014-2015 (b-sluttspel)
Gull
, G13, 2014-2015
Bronse, G14, 2013-2014 (NB. Heile laget bestod av G13.)
Sølv, J16, 2013-2014 (b-sluttspel)
Sølv, G13, 2012-2013
Bronse J14, 2008
Sølv G13, 2006
Gull G15, 2005
Gull G19, 2005
Sølv G16, 2004
Sølv G14, 2002
Sølv G16, 2000
Sølv G16, 1994
Bronse G16, 1993
Bronse J16, 1993
Sølv G14, 1990

Futsal-cup (frå 2015, ei slags forlengjing av det som tidlegare var inne-KM i ungdomsfotballen):

 

Anna:

Junior:
Sølv, Oddencupen (Ulsteinhallen) 2011
Sølv, Global Fish Cup 2002
Bronse, Byggmann-cup 2000
Gull, Volda-cup 1998
Gull, Vesta Hygea Cup 1986
Bronse, Sunnmørscup 1986
Bronse Brattvåg-cup 1982
Gull Fosnavåg-turneringa (innandørs) 1980
Gull Innandørscup Ulsteinhallen 1979

Gute:
Bronse, Dahle-cup 2016 (G15)
Gull, Dahle-cup 2012, b-sluttspel
Gull, Dahle-cup 2011 (gutar 15 år)
Gull, Seljecup 2011
Sølv, Tare Cup 2002
Sølv, Gursken Cup 1999
Gull, Voldacup 1997
Sølv, Ivar Aasens Vintercup 1994
Gull, B-sluttspel Hessa Cup ca. 1990 (??)

Smågutte:

Gull Sunnmørspostens guttecup 1966
Sølv Sunnmørscup 1980
Bronse Global Fish Cup 1989
Bronse Sunnmørscup 1990
Sølv, Sunnmørscup 1992
Sølv Ivar Aasen Cup 1994
Sølv, Jalmarcup 1994
Sølv Vestacup, 1995
Sølv, Olivin Cup 2000
Bronse, cup i Hareidhallen 2003 (G13)
Gull, Skeidar-cup 2004
Gull, Tussa-cup 2004
Gull, cup i Hareidhallen 2004
Gull, Romjulscup Volda 2009 (G13)
Gull Selje-cup 2009 (G13)
Bronse, b-sluttspel, Seljecup 2009 (G13, andrelaget)
Bronse Tools Cup 2009 (G13)
Gull, Dahle-Cup 2010
Sølv, romjulscup i Voldahallen 2010
Sølv, Selje-cup 2012 (G13)
Bronse, Selje-cup 2014 (G14)
Gull, Selje-cup 2014 (G13)
Sølv, Dahle-cup 2014 (G13)
Gull, Selje-cup 2015 (G14)
Sølv, Gursken-cup 2015 (G13)

Lillegutt:
Sølv Jalmar Cup 1993
Gull Jalmar Cup 1995
Gull Jalmar Cup 1996
Gull Romjulscup Volda 2008 (G12)

Knøtte:

Gull Mini Hødd 1985

Lilleputt:
Bronse Sunnmørscup 1980

Jenter (16):
Bronse, cup på Vartdal, 1982
Gull, Hasundgot-cup 1985
Bronse, Volda-cup 1998

Småjenter (14):

Sølv, Haddal-cup 2006
Sølv, Gursken-cup 2003
Sølv, Jalmar Cup 1992
Bronse, Sunnmørscup 1992
Gull, Sparebank-cup (innandørs) 1992

Jenter (13 år):

Sølv, Gursken-cup 2013

ARRANGEMENT

 

Jentefotballens dag

------------------------------

HADARLEIKANE

10. Juni - Hareid stadion

____________________

Sparebank Møre Cup

1. September - Hareid Stadion

Påmeldingslink SBM Cup 2018

 


Meld deg inn i Hareid IL ved å klikke på 'Min idrett'. Her kan du registrere og endre personlege opplysningar.

min_idrett.png
Facebook.com/HareidIL
 
Twitter.com/HareidIL

 




   SPONSORAR