hareid_il_logo_135.png









 
Takk for eit flott stemne
Linn Urke frå Hareid si turngruppe delar ut stemneprisen til Sykkylven, som eksploderte i glede over å vinne prisen.
Linn Urke frå Hareid si turngruppe delar ut stemneprisen til Sykkylven, som eksploderte i glede over å vinne prisen.

Vi ynskjer turngruppa frå Sykkylven til lukke med stemneprisen!

 

Alle turnarane hadde fantastiske program, og vi håpar alle gjestene hadde ei flott helg i Hareid.

Les referatet i Vikebladet/Vestposten.

Program for barneturnstemnet

Last opp heile programmet med detaljar og all praktisk informasjon som pdf for utskrift.

 


Laurdag
12.00-13.00 Turntog i Hareid sentrum – Ta med klubbfane. Start og stopp ved Hareid barneskule. Laga har oppmøte kl. 11.45. Still opp i alfabetisk rekkefølgje, den som er neste års arrangør går til slutt.

13.00- Lunsj opnar – Hareid barneskule

13.30- Oppmøte til workshops på dei ulike stadane

13.45- Workshops gr 1

13.45- Jubileumsdans gr 2

13.40- Oppmøte til workshops på dei ulike stadane.

14.45- Workshops gr 2

14.45 Jubilumsdans gr 1

15.15- SALTO- lagleiar- dommarmøte.

16.00- SALTO trening
- 16.15- 16.35. Elnesvågen rekrutt + junior
- 16.35- 16.55 Kristiansund rekrutt + junior
- 16.55- 17.15 Tomrefjord rekrutt
- 17.15- 17.35 Ålesund rekrutt + junior
- 17.35- 18.05 – Sykkylven rekrutt + junior

18.10- Innmarsj SALTO
18.15 : SALTO konkurranse

19.15- Premieutdeling SALTO

19.30- Middag
19.00- Pulje 1 : Hareid og Hødd
19.30- Pulje 2 : Tomrefjord, Ålesund
20.00- Pulje 3: Kristiansund og Elnesvågen
20.30- Pulje 4: Sykkylven

20.30- 22.30 Discotek i gymsalen.

23.00- Natta og kveldsro

Søndag
Frukost :
For dei som overnattar på barneskulen vil frukosten vere i aulaen. For dei som overnattar på ungdomsskulen blir frukosten i kafèn i Hareid-hallen.

08.00- Tomrefjord
08.30- Sykkylven
09.00- Ålesund
09.30- Elnesvågen
10.00- Kristiansund



Treningstider:
09.00- 09.30 – Tomrefjord + særtropp
09.30-10.00- Sykkylven
10.00-10.30- Ålesund + særtropp
10.30-11.00- Elnesvågen + show og oppvisning
11.00-11.30- Kristiansund + Show og oppvisning
11.30- 12.00- Hareid
12.00-12.30- Hødd særtropp
Laga stiller opp ute under taket ved ungdomsskulen kl. 12.30


Dommarmøte
11.15 – 11.45 Dommar/synsarmøte på møterommet

Turnstemne - oppvisning
12.45- ca. 17.00

Innmarsj kl. 12.45
Velkommen og helsingar
Sykkylven – Stemnepris
Hødd- Særtropp ( 1.klasse og 3.-6.klasse)
Ålesund- Show og oppvisning
Kristiansund- Særtropp 1
Elnesvågen – Stemnepris
Kristiansund – Show og oppvisning
Hødd – Særtropp ( RG- mini rekrutt )
Sykkylven – stemneprisen
Ålesund– Særtropp
pause
Kristiansund – stemneprisen
Hødd – særtropp (jenter 2.klasse)
Kristiansund- Særtropp 2
Hareid – stemnepris
Tomrefjord- særtropp
Ålesund – stemneprisen
Hødd – Særtropp ( appratturn jenter og gutar)
Elnesvågen – show og oppvisning
Tomrefjord- stemnepris
Jubileumsdans- Alle gymnastar
Premiering
Oppvisning vinnaren av stemneprisen

informasjon_til_laga_2.pdf

Barneturnstemnet 30.-31. mai

Hareid IL si turngruppe arrangerer barneturnstemne 30. og 31. mai 2015 i Hareidshallen.
Det blir eit stort arrangement, med om lag 400 gymnastar frå heile fylket.

Denne sida vert nytta til meir informasjon så fort det blir klart.
Kontakt oss ved spørsmål.
ARRANGEMENT

 

Jentefotballens dag

------------------------------

HADARLEIKANE

10. Juni - Hareid stadion

____________________

Sparebank Møre Cup

1. September - Hareid Stadion

Påmeldingslink SBM Cup 2018

 


Meld deg inn i Hareid IL ved å klikke på 'Min idrett'. Her kan du registrere og endre personlege opplysningar.

min_idrett.png
Facebook.com/HareidIL
 
Twitter.com/HareidIL

 




   SPONSORAR